Prime Line OÜ (Kasvumaja) müügitingimused


1. Kehtivus

2. Hind ja kohaletoimetamise teenustasu

3. Tarneaeg ja transport

4. Ostja õigus ostu-müügi tehingust taganemiseks

5. Müüja vastutus ja vääramatu jőud

6. Müüja õigus tehingust taganeda

7. Toodete kvaliteet

8. Privaatsus

 

1. Kehtivus

Käesolevad tingimused kehtivad Prime Line OÜ (edaspidi „Müüja”) e-poe keskkonnast kasvumaja.ee tellitud kaupade ostu-müügitehingutele (edaspidi „Tehing”), mis sõlmitakse müüja ja kaupa telliva isiku (edaspidi „Ostja”) vahel käesolevate tingimuste kehtivuse ajal.

Tellimistingimuste käesolev redaktsioon kehtib alates 01.01.2015.a. kuni Müüja tingimuste järgmise redaktsiooni avaldamiseni Müüja e-poe keskkonnas kasvumaja.ee.


1.2. Lepingu jõustumine

E-poe keskkonnas kasvumaja.ee tehingut vormistades kinnitab Ostja, et ta on tutvunud tehingutingimustega ja on nendega nõus. Prime Line OÜ ei pea oma nõustumisest tellimusega Tellijale eraldi teatama. Prime Line OÜ loetakse tellimusega nõustunuks, kui ta asub tellimust täitma.2. Hind ja kohaletoimetamise teenustasu

Veebipoes kasvumaja.ee olevate kaupade hinnad on eurodes ning sisaldavad käibemaksu.

Tellitud kaupade hinnale lisandub kauba kohaletoimetamisel postikulu või transpordikulu, mille hind oleneb ostja poolt valitavast kaubast ja kättetoimetamise viisist. 

Kauba eest on võimalik tasuda koheselt peale tellimuse saatmist pangaülekandega – tasudes maksekorraldusega tellimuse kinnitusel näidatud rekvisiitide alusel..

KINDLASTI tuleb makse selgitusse kirjutada tellimuse number.

Kauba eest on võimalik tasuda ka arve alusel pangaülekandega. Müüja väljastab arve rekvisiidid Ostja e-posti aadressile peale Ostja poolset tellimuse kinnitamist. Arve maksetähtaeg on 3 päeva.

Kui tellimuse saatmisest on möödunud 3 päeva, aga makset ei ole laekunud Müüja arveldusarvele, tühistatakse nimetatud tellimuses olevate kaupade broneering ning makse hilisema laekumise korral Müüja arveldusarvele ei garanteeri Müüja nimetatud toodete saadavust ning seni kehtinud hinda.3. Tarneaeg ja transport

Kauba saatmiseks kasutatakse parima hinna ja kvaliteedi suhtega transporditeenust. Tähtsustame teenuse valikul kauba kohaletoimetamise kiirust ja madalat hinda ning pakume alati erinevaid kauba saatmisviise.

Kaup komplekteeritakse ning postitatakse 3 tööpäeva jooksul arvates kaupade eest tasutud summa laekumisest Müüja arveldusarvele. Suuremõõtmelist kaupa ei postitata, sellele tellitakse transporditeenus Ostjaga eelnevalt kooskõlastatud tarneaja- ja maksumusega.

SmartPOSTI pakiautomaadi teenus

SmartPostiga tellitud pakid jõuavad Ostjani sõltuvalt sihtkohast ühe kuni kolme tööpäeva jooksul peale ostu vormistamist.

Ostjale saadetakse teated paki saabumisest tekstsõnumiga mobiiltelefoninumbrile järgmiselt:

- 1. SMS teade – koheselt peale paki sisestamist pakiautomaati

- 2. SMS teade – kolmandal (3) päeval peale paki sisestamist pakiautomaati

- 3. SMS teade – kuuendal (6) päeval peale paki sisestamist pakiautomaati

Koos teatega saadetakse Ostjale ka personaalne kood, mille abil saab Ostja avada pakiautomaadis kapi, milles temale Müüja poolt saadetud pakk asub.

Pakke hoiustatakse pakiautomaadis seitse (7) ööpäeva alates paki sisestamisest.

 

3.1. Tulen ise järgi

Kokkuleppe korras on Ostjal võimalik kaubale ka ise järgi tulla (lao asukoht on Katusepapi tn 16, Tallinn) ja sellisel juhul saatmiskulu kauba hinnale ei lisandu. Kui kaup on komplekteeritud saadab Müüja Ostjale e-kirja ning lepib kokku pakile järgitulemise aja.4. Ostja õigus ostu-müügi tehingust taganeda

Ostja vőib e-poe keskkonnas sőlmitud ostutehingust taganeda 14 päeva jooksul alates kauba üleandmisest Ostjale. Tagastatav toode peab tagastamisel olema täpselt samas seisukorras ja komplektsuses (s.h. toote müügipakend) kui see oli Ostjale üleandmise hetkel. Kui tagastatav kaup või müügipakend on rikutud, tuleb Ostjal kompenseerida kauba väärtuse vähenemine.

Tagastatav pakk tuleb adresseerida järgnevalt: Prime Line OÜ, Katusepapi 16, Tallinn 11412; SmartPosti pakiautomaat Tallinna Sikupilli Prisma (ID: 154). Tagastamisega seotud postitamise või transpordikulud on Ostjal kanda.

Tagastuslehe saamiseks peab Ostja teatama kauba tagastamise soovist Müüja e-posti aadressile.

Toodete tagastamise korral maksab Müüja tellimuse eest tasutud maksed Ostja pangaarvele 14 päeva jooksul alates kauba kättesaamisest. Tasutud postitasu kauba tagastamise korral ei tagastata.

Tagastamine SmartPOSTI pakiautomaadi kaudu

Lepingust taganemiseks tuleb Ostjal täita tagastusleht ning viia kaup kõikide markeeringutega originaalpakendis lähimasse SmartPOSTI pakiautomaati. SmartPOSTi poolt saadetud teatega saadetud personaalne uksekood kehtib neliteist (14) päeva alates paki välja võtmisest pakiautomaadist. Sama uksekoodi kasutades saab Ostja avada tagastuse sisestamiseks kapi ükskõik millises SmartPOSTi pakiautomaadis. Tagastatav kaup tuleb pakkida postipakendisse, st tootemüügipakendil ei tohi olla postikleepse ega –etikette.
5. Müüja vastutus ja vääramatu jőud

Juhul kui tellitud kaup on defektne või saatmise käigus rikutud, ostab Müüja kauba tagasi tema väärtuses, mis sisaldab kauba müügihinda ja saatmiskulu. Rikutud või defektsest kaubast teada saamisel peab Ostja teavitama Müüjat viivitamatult e-posti või telefoni teel. Märgates puudust kauba juures paki kättesaamisel, palume vormistada pretensioonid juba kohapeal. Ostjale e-poe poolt makstava kompensatsiooni suurus ei saa mingil juhul ületada kauba eest makstud summat.

Müüja ei vastuta ostu-müügitehingu osalise vői täieliku mittetäitmise eest, kui selle on pőhjustanud vääramatu jőud.6. Müüja õigus lepingust taganeda

Müüjal on õigus tellimuse alusel sõlmitud ostu-müügitehingust taganeda, kui vastava kauba varud on ammendunud. Ostjat informeeritakse sellest esimesel võimalusel e-posti teel. Ostja poolt tasutud maksed tagastatakse sel juhul viivitamatult, kuid mitte hiljem kui 14 päeva pärast Ostja pangaarvele.7. Toodete kvaliteet

Kõik kasvumaja.ee e-poe keskkonnas müüdavad esemed vastavad Euroopa Liidu poolt kehtestatud nõuetele. Kõik tooted on läbinud ohutuse ja kvaliteedi testid. Toodetele on väljastatud vastavad sertifikaadid.

Kõik kasvumaja.ee internetileheküljel asuvad toodete pildid on illustratiivse tähendusega. Toodete värvus võib sõltuvalt e-poe külastaja arvuti kuvari seadetest paista tegelikkusest erinev.

Kasvumaja.ee e-poe keskkonnas olevad hinnad ja tekstid võivad muutuda ette teatamiseta.8. Privaatsus

Isikuandmed, mis on sisestatud kasvumaja.ee lehele ostude sooritamiseks, on konfidentsiaalne info ja ei kuulu avaldamisele kolmandatele osapooltele. Andmeid kasutatakse pakkide saatmiseks ja klientidega suhtlemiseks. Andmeid ei edastata kolmandatele isikutele, välja arvatud tellija poolt valitud saatmisviisi teostamiseks ja seaduses ette nähtud toiminguteks.