Prime Line OÜ alustas oma tegevust 2013 aastal ning on kohalikul turul stabiilselt edasi arenev ettevõte. Eelmine aasta oli ettevõtte arengule soodne aasta. Dünaamilist arengut mõjutas soodne majanduskliima ning inimeste seas kasvav huvi aianduse vastu. Ise kasvatada on populaarne trend.

Põhitegevus on suunatud erinevate aiatarvete ja kasvuhoonete jae- ja hulgimüügile. Meie poolt müüdavaid tooteid soetame otse maaletoojate ja tootjate käest ning kaubad on Euroopas sertifitseeritud. Tarbijana olete Te kindlasti kaitstud kuna meie poolt pakutavatele toodetele kehtib minimaalselt kaheaastane garantii.

Samuti pakume laialdast klientide konsultatsiooni aianduse- ja kasvuhoonete alal. Omades antud valdkonnas mitmeaastast kogemust usume, et oleme oma klientide seas saavutanud hea tuntuse. Paljud kliendid pöörduvad oma uute projektide küsimuste- ja konsultatsioonisoovidega just meie poole. Enda klientide juures hindame eriti ausust ja lojaalsust ning omalt poolt teeme kõik, et meie teenindusega jäädakse rahule. Suuremaks eeliseks oma konkurentide ees peame seda, et me teeme sama asja teisiti. Lähtume kliendi huvidest ja vajadustest, mitte kasumimarginaalist. 


Ettevõtte eesmärgiks on aidata oma klientidel teha häid ja just neile sobilikke valikuid kasvuhoonete ning erinevate aiatarvete osas.


Väga suurt tähelepanu pöörame oma teeninduskvaliteedile: võimalikult kiire päringutele vastamine, tellimuste operatiivne ja kvaliteetne elluviimine, järelteeninduse olulisusele tähelepanu pööramine. Oma teeninduse kvaliteedi tõstmiseks on Teie tagasiside alati teretulnud. 


Meeldivaid elamusi soovides

Kasvumaja meeskond


Meie meeskond

Vitali Kozmin
Vitali Kozmin
Artjom Shapenkov
Artjom Shapenkov
Jekaterina
Jekaterina
Anna Kalinitsenko
Anna Kalinitsenko