Notice: Undefined variable: title1 in /var/sentora/hostdata/kasvumaja/public_html/catalog/view/theme/kasvuhoone/template/information/information.tpl on line 17

Peale seda kui kasvuhoone saab kevadel paigaldatud ei mõtle paljud inimesed selle peale mis sellest eeloleval talvel saab. Talvel aga on kasvuhoone lumega kaetud. 

Ei tasu uskuda müügimehi kes kinnitavad, et kihtplastikule ei jää lumi pidama. See jääb sinna vägagi edukalt pidama ja nii kergesti maha ei libise. 

Kui aga juhtub olema lumerohke talv ning lund on palju nii kasvuhoone enda peal kui ka selle ümber? Väljapääs on üks, tuleb läbi sügavate lumehangede minna lund rookima. Kui aga olete sõitnud pikemaks kodust ära (külla, puhkusele jne) või olete kasvuhoone üldse unustanud?

Kui aga kasvuhoone paikneb kodust kaugel (suvilate piirkonnas vms) ning kuhu on võimalik talvel vaid suuskadel jõuda?

Kui arvate, et lumi on kerge ja mitte midagi ei juhtu, siis Te eksite.

Kui kasvuhoonele suurusega 3 x 6 meetrit on sadanud 10 cm keskmise tihedusega lund, siis kogu kasvuhoonet surub see jõuga 1 tonn.

Kui Te ei saa talvisel ajal kasvuhoonel silma peale hoida, siis sellistel juhtudel tulekski kasutada tugevama karkassiga kasvuhoonet. Selliste kasvuhoonete metallkarkassi paksus on suurem ning kattena kasutame järeleproovitud, kvaliteetset ning kergendamata kihtplastikut. Täiendavalt on võimalik soetada teleskooptoru millega on saab kasvuhoone kaari talvekuudeks veelgi tugevdada.

Posted by Kasvumaja meeskond