Notice: Undefined variable: title1 in /var/sentora/hostdata/kasvumaja/public_html/catalog/view/theme/kasvuhoone/template/information/information.tpl on line 17

Miks peab kasvuhoone kaarte ühendusi (talasid) olema nii palju?

Ühendustalade eesmärk on muuhulgas ka kasvuhoone katuse tugevdamine. Mida rohkem on talasid seda suurem on kihtplastiku toetuspind ja seda tugevam on ..
Read More

Miks on kasvuhoonet hea paigaldada sügisel või varakevadel?

Miks on kasvuhoonet hea paigaldada sügisel või varakevadel?
1. Sellel ajal ei ole aias enam (veel) kasvavaid taimi ning Te ei pea kartma, et paigalduse käigus saab mõni taim viga või see tallatakse ära.2. Var..
Read More

Millal on parem kasvuhoonet paigaldada?

Paljud inimesed arvavad, et kasvuhoonet on kõige parem paigaldada kevadel, kui selleks tekib vajadus. Planeerides paigaldust kevadeks toimite nagu e..
Read More

Vastupidavad ja tugevad kasvuhooned, miks on see nii oluline?

Peale seda kui kasvuhoone saab kevadel paigaldatud ei mõtle paljud inimesed selle peale mis sellest eeloleval talvel saab. Talvel aga on kasvuhoone lu..
Read More

Kuidas eristada head kihtplastikut halvast?

Halvema kvaliteediga kihtplastik on üldjuhul odavam ning:- Murdub rulli keerates juba väikeste miinuskraadide juures (-5°С juures on hea kvaliteediga ..
Read More

Kuidas ja kus kasvuhoonet paigutada?

Ennekõike peaks kasvuhoone asuma hästi valgustatud kohas. Päikesevalgus peaks sellele langema nii kaua kui võimalik. Kõige parem oleks kui kasvuhoone ..
Read More